(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.data-privacy-src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-124633251-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Konzultace s dulou

Mohu Vám pomoci s přípravou na porod, zpracováním strachů, výběrem místa porodu, porodním přáním a mnoho dalšího. Poskytuji i konzultace v poporodním období nejen týkající se péče o miminko, ale také zohledňující Vaši poporodní psychickou pohodu či na pomoc zpracování Vašeho porodního zážitku. Konzultace mohou probíhat buď osobně, nebo z pohodlí Vašeho domova online (viz ceník).

Pokud zvažujete přítomnost duly u Vašeho porodu, nabízím seznamovací online schůzku na 30 minut zdarma.

Více studií již prokázalo, že přítomnost duly u porodu významně snižuje riziko císařského řezu, porodních intervencí, potřeby léků proti bolesti nebo epidurální anestezie během porodu a naopak přináší kratší porod, zvýšenou porodní satisfakci rodičů a vyšší pravděpodobnost zahájení kojení. (odkaz na studie: https://www.ammadula.cz/nase-duly/studie/). To vše zní sice velmi krásně a nadějně, ale nakonec je hlavní otázkou – je přítomnost duly u porodu tou správnou volbou právě pro vás?

Zaujatí? Zvědaví? Nejistí?

Někdy je nejlepší cestou k ujištění se, zda jsou pro vaši rodinu služby duly to pravé ořechové, staré dobré popovídání si!

I v případě, že už jste pro služby duly rozhodnuti, měli byste se sejít s více dulami. Je důležité ujistit se, že právě ta, kterou jste vybrali, vám absolutně sedne a bezmezně vás podpoří ve všech Vašich volbách a rozvíjení rodičovských kompetencí.

Jsem takovou dulou pro Vás právě já?

Objednejte se na 30 minut online seznamovací schůzku zdarma.

2019-12-17T20:23:02+01:00
Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. ROZUMÍM